Ana sayfa ÜrünlerNBR O Ring

Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı

Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı

Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı
Auto Parts NBR O Rings Seal Excellent Wear Resistant and Oil Resistant
Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı
Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Guangdong,China
Marka adı: ORK
Sertifika: FDA,ROHS,ISO9001,IATF16949
Model numarası: AS568 Standardı
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 100 USD
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE iç, Dış Karton, Gerekirse palet üzerindeki karton
Delivery Time: 7-45 work days
Ödeme koşulları: L / C, L / C, Paypal
Supply Ability: 30000000 PCS / Month
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: NBR Sertlik: 70 ± 5 kıyı
Renkler: Siyah, Yeşil, Mor, Kırmızı, Beyaz, Mavi boyut: AS568 Standart ölçüler
Sıcaklık Aralığı: -34 ℃ ~ 100 ℃ paket: PE torba içinde, karton dışında
Örneklem: Ücretsiz
Vurgulamak:

nitrile rubber o ring

,

o rings nbr

 
Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mühür Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı
 
Avantajı:excellent resistant to oil, second only to TR, ACM and FKM, better than other general rubber. yağa dayanıklı, sadece TR, ACM ve FKM'ye ikinci, diğer genel kauçuktan daha iyi. Good heat resistance, good air tightness, abrasion resistance and water resistance, strong cohesive force. İyi ısı direnci, iyi hava sızdırmazlığı, aşınma direnci ve su direnci, güçlü yapışma kuvveti.
 
dezavantajı:zayıf soğuk direnci ve ozon direnci, düşük mukavemet ve kötü esneklik, zayıf asit direnci, kötü elektrik yalıtımı ve polar çözücü direnci.
 
Çalışma sıcaklığı:yaklaşık -40 ° C ~ + 100 ° C.

  

RUICHEN SEALING CO., LTDmühür endüstrisinin her standart AS568 ve ISO 3601 boyutunu içeren en büyük o-ring envanterini ve aşağıdakileri sunar:

  • İç Çap 0.794 mm (0.031 inç) ile 66.04 cm (26.0 inç) arasında
  • Dış Çap 2,38 mm (0,094 inç) ila 67,31 cm (26,5 inç) arasında
  • Kesit 0.031 inç (0.794 mm) ile 0.250 inç (6.35mm)

In addition to standard imperial and metric sizes, ORK also carries a wide variety of non-standard sizes. Standart emperyal ve metrik boyutlara ek olarak ORK, çok çeşitli standart dışı boyutlar da taşır. With over 4,000 different o-ring sizes in-stock, we have exactly what you are looking for and we can assure immediate delivery of any size in large or small quantities. Stokta 4.000'den fazla farklı o-ring boyutu ile, tam olarak aradığınıza sahibiz ve herhangi bir boyutun büyük veya küçük miktarlarda hemen teslim edilmesini sağlayabiliriz.

 

Siparişi Kolay, En Hızlı Teslimat

 

When you are ready to get started, submit an online RFQ to receive a quote from our dedicated sales team within 24 hours. Başlamaya hazır olduğunuzda, 24 saat içinde özel satış ekibimizden teklif almak için çevrimiçi bir RFQ gönderin. Most likely the size and compound you require is in our inventory of over 300 Million o-rings. Büyük olasılıkla ihtiyacınız olan boyut ve bileşik 300 Milyondan fazla o-ring envanterimizde. You receive immediate shipments with no intermediate delays. Ara gecikme olmadan anında gönderiler alırsınız. Remember: With ORK, you buy direct. Unutmayın: ORK ile doğrudan satın alırsınız.

 

 Standart O-Ring Malzeme Uygulamaları

 

Nitril (Buna-N)is the most widely used elastomer due to its excellent resistance to petroleum products, operating temperature range (-40°C to +100°F) and one of the best performance-to-cost values. petrol ürünlerine karşı mükemmel direnci, çalışma sıcaklığı aralığı (-40 ° C ila + 100 ° F) ve en iyi performans-maliyet değerlerinden biri nedeniyle en yaygın kullanılan elastomerdir. It's an ideal material for aerospace, automotive, propane and natural gas applications. Havacılık, otomotiv, propan ve doğal gaz uygulamaları için ideal bir malzemedir. Special Hydrogenated Nitrile (HNBR) compounds can improve resistance to direct ozone, sunlight, and weather exposure while increasing temperature range. Özel Hidrojenlenmiş Nitril (HNBR) bileşikleri, sıcaklık aralığını arttırırken doğrudan ozon, güneş ışığı ve hava koşullarına maruz kalmaya karşı direnci artırabilir.

 

ASTM D1418 Adı: NBR

 

ASTM D2000 / SAE J200 Tip, Sınıf: BF, BG, BK, CH

 

ORK Bileşik Adı: BN

 

Standart Color: Siyah

 

Açıklama: Şu anda conta endüstrisinin en yaygın kullanılan ve ekonomik elastomeri olan Nitril, petrol bazlı yağlara ve yakıtlara, silikon greslerine, hidrolik sıvılarına, su ve alkollere karşı mükemmel direnci, düşük sıkıştırma seti, yüksek gerilme gibi iyi çalışma dengesi ile birleştirir. mukavemeti ve yüksek aşınma direnci.

 

Anahtar Kullanımları:Oil resistant applications of all types. Her türlü yağa dayanıklı uygulamalar. Low temperature military uses. Düşük sıcaklıkta askeri kullanımlar. Off-road equipment. Arazi ekipmanı. Automotive, marine, aircraft fuel systems. Otomotiv, denizcilik, uçak yakıt sistemleri. Can be compounded for FDA applications. FDA uygulamaları için birleştirilebilir.

 

Sıcaklık aralığı


Standart Bileşik: -40 ° C ila + 100 ° C

Sertlik (Shore A): 40 ila 90.

Features: Comprised of the copolymer butadiene and acrylonitrile, in varying proportions. Özellikler: Farklı oranlarda kopolimer bütadien ve akrilonitrilden oluşur. Compounds can be formulated for service temperature ranging from -40°C to +100°C. Bileşikler -40 ° C ila + 100 ° C arasında değişen servis sıcaklığı için formüle edilebilir. Use of Carboxylated Nitrile can have superior abrasion resistance, while still having improved oil resistance. Karboksillenmiş Nitril kullanımı, üstün yağ direncine sahipken üstün aşınma direncine sahip olabilir.

Limitations: Nitrile compounds are attached by small amounts of Ozone. Sınırlamalar: Nitril bileşikleri az miktarda Ozon ile bağlanır. Phthalate type plasticizers are commonly used in compounding Nitrile Rubber. Fitalat tipi plastikleştiriciler, Nitril Kauçuğun birleştirilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. These plasticizers can migrate out and cause problems with certain plastics. Bu plastikleştiriciler göç edebilir ve bazı plastiklerde sorunlara neden olabilir. Also, new regulations on certain phthalates have limited their use. Ayrıca, belirli ftalatlarla ilgili yeni düzenlemeler kullanımlarını sınırlandırmıştır.

 

NBR 70 TEST RAPORU

ASTM D2000 M2BG 714 B14 EO14 EF11 EF21 EA14 F17

properties'e

ŞARTNAME

TEST SONUCU

TEST METODU

Sertlik kıyı A

70 ± 5

72

D2240

Çekme MPA Min

14

14.5

D12

Uzama% Min

250

315

D412

Yerçekimi

 

1,263

D297

Isıya dayanıklı 70 saat 100 ℃ Sertlik değişimi

± 15

5

D573

Gerilme direnci%

± 30

15

 

Uzama Maks.

-50

-12

 

Sıkıştırma Maks.

25

14

D395

NO1 yağa dayanıklı

 

 

 

Sertlik değişimi

-10 ~ 5

+1

D471

Çekme Maks.

-25

-16

 

Uzama Değişimi

-45

-20

 

Hacimdeki Değişim%

0 ~ 25

6

 

Yakıt dayanıklı 23 H'de 70 H

 

 

 

Sertlik değişimi

± 10

3

D471

Çekme değişimi Maks

-25

-8

 

Uzama değişikliği Maks.

-25

-10

 

Hacimdeki Değişim

-5 ~ 10

3

 

Suya dayanıklılık

 

 

D417

Sertlik Değişimi

 

3

 

Çekme mukavemeti

 

5

 

Uzama Değişimi

 

-14

 

Hacimdeki Değişim

± 15

3

 

Düşük Sıcaklığa dayanıklı

 

 

D2137

3 DAK -40 ℃

Kırılgan olmayan

Geçmek

D2137

 

NBR'nin yanı sıra, FKM / FPM, Silikon, EPDM, HNBR, SBR, NR, PU ve benzeri gibi diğer malzemelerle o halkalar da yapabiliriz.

Ayrıntılı Görüntü:

Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı 0

Otomobil Parçaları NBR O Halkaları Mükemmel Aşınmaya Dayanıklı ve Yağa Dayanıklı 1

 

İletişim bilgileri
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.

İlgili kişi: aaron

Tel: +8618024335478

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler