Ana sayfa

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.

şirket Profili

Dongguan RUICHEN SEALING CO., LTD.

Rui Chen Sızdırmazlık Co, Ltd 2006 yılında inşa edilmiş olup, şu anda 200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirketin Guangdong ve Jiangxi'de iki şubesi var, onlar Dongguan Rui Chen Sızdırmazlık Co., Ltd. ve Shangrao Rui Chen Se aling Co., Ltd.'dir . Biz esas olarak kauçuk halkalar üretiyoruz.

Şirketimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor, bu arada, iyi niyete sahibiz, iletişim kuruyoruz ve ürünlerimizin kalitesini garanti ediyoruz . Gerektiğinde müşterilerin ilgili tasarımı (kalıp geliştirme gibi) yapmalarına yardımcı olacak, yeni ürünlerin geliştirilmesinde kaynakları koruyabilir, geliştirme döngüsünü kısaltabilir, olası başarısızlığı azaltabiliriz. Bu yüzden müşterilerimizin güvenini kazandık. Şimdi yurtiçinde ve yurtdışında ünlü olan yaklaşık 200 müşterimiz (kauçuk ürünleri almak) var .

2009 yılında, şirket, tüm süreç ve müşteri hizmetleri sırasında kontrolü daha da iyileştirmek için üretim planlamasını, teslimatı, kalite istatistiklerini ve analizlerini vb. İzlemek için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemini başlattı.

2006 yılında, Dongguan Chashan Ruichen Kauçuk ve Donanım Fabrikası, sektörde yılların tecrübesine sahip bir ekip tarafından kuruldu. 2013 yılında, işletme resmi olarak Dongguan Rui Chen Sızdırmazlık Co.

Şirketin ana görevi iç ve dış pazarların gelişmesi, şimdi kaliteli ve profesyonel satış ekibimiz var. Ağın hızlı gelişmesiyle firmamız zamana ayak uyduruyor。 Orijinal geleneksel satış modeline dayanarak, ağ tanıtımını da ekliyoruz. Örneğin, Çin malı, Alibaba (Uluslararası istasyon ve Çin istasyonu) ve WeChat kamu numarası. Müşterilerimizle ve potansiyel müşterilerimizle rahatça iletişim kurabilmemiz için. Ek olarak, şirket fabrika üretim görevlerinin bir parçasını taşıyor.

Değişim döneminde Çağ, ancak zenginliğin ruhu değişmeden, ruhu sürdürmeye ve desteklemeye devam edeceğiz, Son derece sert ve acı, dürüstlük ve inancı ve gerçekten pratik olacağız.

Shangrao Rui Chen Sızdırmazlık Co., Ltd. .. Dongguan ChaShan RuiChen Kauçuk ve Donanım Fabrikası tarafından yatırılan 2011 yılında inşa edilen, Yaniang Eyaleti, Heiangou, JiangXi Eyaleti, 50 dönümlük bir alanı kaplamaktadır.

Rui Chen'in ana üretim üssü (kauçuk bilyeler, lastik contalar üretiyoruz), temiz bir üretim ortamına ek olarak, ayrıca gelişmiş hidrolik, karıştırma, test ve diğer üretim ekipmanlarına ve yetenekli, iyi yönetim ve özveriye sahip bir yetenek ekibimiz var. . 8S standardı ile şirketi yönetiyoruz, aktif olarak ISO9001 kalite yönetim sistemi ve proje kanununun uygulanmasını teşvik ediyoruz. Ayrıca işletmelerin yönetimini güçlendiren üç seviyeli bir kalite, ağ ve güvenlik yönetim ağı sistemi kuruyoruz.

Son yıllarda, şirket ShangRao belediye tarafından desteklendi ve ekonomik kalkınma bölgesi için tüm tercihli politikaların tadını çıkardı. Misyonumuz olarak her zaman "en iyi kaliteyi, en iyi hizmeti" alacak ve sizinle birlikte uyum, karşılıklı kazanç kazanacağız!

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Dongguan Ruichen Sızdırmazlık Co Ltd.

Dongguan Ruichen Kauçuk & Donanım Fabrika Chashan Town, Dongguan City bulunan şirket, 2006 yılında kurulmuş ve şu anda yaklaşık 200 kişi istihdam, şirket ekipmanları ekipmanları, ekipmanları karıştırma, hidrolik ekipmanları gelişmiş ve 2009 yılında Kurumsal Kaynak Planlama başlattı ( ERP) Tamamlanma, teslimat ulaşımı, kalite istatistikleri ve analizi ile üretim sürecinin son süreç boyunca yönetilmesini sağlayan müşteri hizmetlerinin sağlanması.

O-ringler, contalar ve diğer özel parçalar, elektronik, otomobil parçaları, pnömatik komponentler, oyuncaklar, el makineleri, bilgisayarlar ve diğer sektörlerdeki ana üretim tesisleri. Bu, ISO09001 ve ISO / TS16949 tarafından onaylanmış güvenilir bir şirkettir. Fabrika, birçok tanınmış imalatçı ile uzun vadeli istikrarlı bir işbirliği ilişkisi kurmuştur, aynı zamanda, müşterilerin yeni ürünler geliştirmede çeşitli kaynakları saklamak ve geliştirme döngüsünü kısaltmak için ilgili tasarımları (kalıp geliştirme gibi) yapmalarına yardımcı olur. Müşteriler için daha fazla değer yaratmak adına, müşterilerini, güvenini kazanmış ve yurtiçi ve yurtdışında ünlü 100'den fazla müşteriye sahiptir.

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : ORK

No. Çalışanları : 150~300

Yıllık satış : 15000000-30000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Sertifikalar Çin Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. Sertifikalar